چگونه یک کسب و کار موفق ایجاد کنیم

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 1,33 out of 5)
Loading...

مشخصات مدرس

سمیرا گداخته

دکترای حرفه ای کسب و کار

ویدئو معرفی

مشخصات دوره

راهنمای خرید از سایت

مدت دوره: 1 ساعت و 10 دقیقه

تعداد فصل ها: 2

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه  کیفیت این آموزش توسط گروه آس پلاس تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از آموزش ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده می شود.

تالیف گروهی  برنامه ریزی ، تدریس و باربینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطا های احتمالی را به حداقل برسانیم

دانلود آنی و ارسال سریع  فعال سازی لینک دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش / ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز

به روز رسانی رایگان آموزش های جدیدی که به بسته اضافه می شود را به رایگان می توانید از پنل خود دانلود کنید

توضیحات دوره

قبل از هر چیز مایلیم به عنوان یک مشاور و مدرس کسب و کار خدمتتون بگم که اینروزها بیش از آنچه که فکر می کنید مسائل حیطه مشاغل و کسب و کار ها مورد توجه قرار گرفته و بحث اشتغال و میزان بیکاری و رکود برخی بازار ها از عواملی هستند که در کشورمون باعث این مهم شده اند.
ما با آموزش هایی با رویکرد کارآفرینی تا اجرا قصد داریم در آموزش های اولیه شما را با مفاهیم زندگی شغلی، ایده ها، تطابق شغلی و شخصیتی، استراژی های فروش و فرایند های کاری متنوع آشنا کنیم و در ادامه به بررسی اصولی و مستقیم و کاربردی حوزه های نوین بازارها، ایده و مشاغل و کسب و کار ها بپردازیم.
سعی داریم دیدگاهی جدید و رویکردی قابل اجرا داشته باشیم و زندگی شغلی، شخصیتی و آینده کاری شما در بازار کار ایران را متحول کنیم.
اگر قصد راه اندازی شغل، اجرا کردن ایده، تشخیص مسیر زندگی و شخصیت، افزایش بهره وری و راندمان کسب و کارتان و البته تحلیل وضعیت فعلی و آینده کاریتان را داشته باشید با ما همراه باشید.

فصل اول: زندگی شغلی

هر فردی خواسته یا نا خواسته و آگاهانه و یا نا آگاهانه بنا به شرایط و محیط خانوادگی و نیاز های شخصی وارد زندگی شغلی می شود. به جرات می توان گفت این انتخاب در سرنوشت انسان بسیار تاثیر دارد. بطور کلی این انتخاب مردم در چند دسته کارمندی، کارآفرینی، خود اشتغالی و سرمایه گذاری تقسیم بندی می کند.
در این سری از پکیج آموزشی آس پلاس قصد داریم انواع زندگی شغلی و تعاریف و مثالی هایی ار آنها را بررسی کنیم.

فصل دوم: تست های شخصیتی شغلی

اگر ما بتوانیم نیاز های خودمان را بشناسیم و سعی کنیم که به اندازه کافی روی شخصیت و تناسب آن با شغلمان تمرکز کنیم، بهترین ابزار های شناخت تیپ شخصیتی ما و قرار گرفتن در مسیر انتخاب درست، تست های عملی روانشناختی هستن که پایه علمی و البته آزمایش شده روی تعداد کثیری از مردم جهان می باشد.
در این بخش از پکیج آموزشی قصد داریم چند تست معتبر و تایید شده در مسیر کارآفرینی و شغل معرفی کنیم و به شما آموزش بدهیم چطور این تست ها را انجام و تحلیل نمایید.

فصل های بعد در حال صبط می باشد. با خرید بسته می توانید فصل های بعد را به رایگان دریافت کنید.