حل نمونه سوالات استخدامی بخش مبانی کامپیوتر

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

مشخصات مدرس

ابوالفضل گلین

کارشناس کامپیوتر و مدرس دوره های ICDL

ویدئو معرفی

مشخصات دوره

راهنمای خرید از سایت

مدت دوره: 3 ساعت و 44 دقیقه

تعداد فصل ها: 7

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه  کیفیت این آموزش توسط گروه آس پلاس تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از آموزش ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده می شود.
تالیف گروهی  برنامه ریزی ، تدریس و باربینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطا های احتمالی را به حداقل برسانیم
دانلود آنی و ارسال سریع  فعال سازی لینک دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش / ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز
به روز رسانی رایگان آموزش های جدیدی که به بسته اضافه می شود را به رایگان می توانید از پنل خود دانلود کنید

توضیحات دوره

استخدام در سازمان ها و ارگان های دولتی مستلزم شرکت در آزمون های استخدامی مربوطه می باشد به نحوی که موفقیت در این آزمون ها برای شرکت کنندگان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در این خصوص گروه آموزشی As Plus تلاش کرده تا با تهیه پکیج ویدیویی حل نمونه سوالات آزمون های استخدامی در بخش سوالات کامپیوتر این نیاز شرکت کنندگان را مرتفع ساخته و قدم مهمی در جهت موفقیت این عزیزان در آزمون های استخدامی بردارد به همین جهت در این پکیج ویدیویی به حل نمونه سوالات آزمون های استخدامی در بخش سوالات کامپیوتر پرداخته که خود شامل بخش های مبانی فناوری اطلاعات – ویندوز – ورد – اکسل – اکسس – پاورپوینت و اینترنت می باشد که در این پکیج ویدیویی حل نمونه سوالات سعی شده تا علاوه بر حل نمونه سوالات به توضیح گزینه ها و موارد مهم و پر کاربرد که محتمل بر اشاره به آن ها در سوال های دیگر باشد هم بپردازد تا بر موفقیت هرچه بیشتر شرکت کنندگان عزیز در این آزمون ها بیفزاید.

در این بسته بیش از 300 سوال مورد بررسی قرار گرفته است و گزینه های مهم و پرکاربرد توضیح داده می شود تا بدانید چرا گزینه های دیگر اشتباه است.

سرفصل های دوره

فصل اول: مبانی فناوری طلاعات

فصل دوم: ویندوز

فصل سوم: ورد

فصل چهارم: اکسل

فصل پنجم: اکسس

فصل ششم: پاور پوینت

فصل هفتم: اینترنت