آموزش طراحی و مدل سازی در نرم افزار SolidWorks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

مشخصات مدرس

داوود موسوی زاده
کارشناس مکانیک، عضو تیم طراحی شرکت دوریکا و سرپرست واحد تحقیق و توسعه شرکت نور توس

ویدئو معرفی

مشخصات دوره

راهنمای خرید از سایت

مدت دوره: 8 ساعت

تعداد فصل ها: 7 فصل

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه  کیفیت این آموزش توسط گروه آس پلاس تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از آموزش ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده می شود.

تالیف گروهی  برنامه ریزی ، تدریس و باربینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطا های احتمالی را به حداقل برسانیم

دانلود آنی و ارسال سریع  فعال سازی لینک دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش / ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز

به روز رسانی رایگان آموزش های جدیدی که به بسته اضافه می شود را به رایگان می توانید از پنل خود دانلود کنید

توضیحات دوره

امروزه تکنولوژی طراحی به کمک نرم افزارهای طراحی یکی از متداول ترین روش های مجسم سازی می باشد که نرم افزار solid works نرم افزاری بسیار قدرتمند و در عین حال آسان در زمینه طراحی دو بعدی و سه بعدی اجسام با قابلیت رندرگیری یا تحلیل سازه می باشد.
در نرم افزار سالیدورک شما قادر به انجام مهندسی معکوس نیز هستید و به کمک این نرم افزار شما می توانید پیچیده ترین اجسام را طراحی کنید.
تقسیم بندی فایل ها در نرم افزار solid works:
1) محیطpart: طراحی مدل های دو بعدی و سه بعدی
2) محیط Assembly: مونتاژ و دمونتاژ قطعات
3) محیط Drawing: تهیه ی نقشه از داده های part و Assembly

فصل اول: در این فصل ما به شما آموزش طراحی دو بعدی اشیاء را آموزش می دهیم تا به کمک ابزارهای بخش sketch مانند ابزار line, Rectangle, circle و … طراحی هندسی اشکال رو انجام بدید و به کمک ابزار offset نسبت گزاری انجام بدهید و یا به کمک ابزار Mirror شکل خودتون رو قرینه کنید و همچنین با ابزار Linear pattern طراحی دو بعدی خودتون رو در مسیر مشخصی تکرار کنید.

این فصل آموزش (طراحی و مدل سازی در نرم افزار سالیدورکس بخش طراحی دو بعدی) شامل 5 ویدئو می باشد که 2 ویدئو به صورت دور تند آماده کردیم تا شما با محتوای اصلی آموزش بیشتر آشنا بشین.

فصل دوم: در این فصل ما به شما آموزش طراحی و مدل سازی سه بعدی را آموزش خواهیم داد تا بتوانید به کمک ابزار های بخش Features مانند Extrude Boss به طراحی دو بعدی خودتون حجم بدید و یا با ابزار Extruded cut ازشکل سه بعدی خودتون بخشی رو ببرید و با ابزار Loft توانایی ترسیم و حجم دهی اشکال پیچیده رو داشته باشید

این فصل آموزش (طراحی و مدل سازی در نرم افزار سالیدورکس بخش طراحی سه بعدی) شامل 14 ویدئو می باشد که 2 ویدئو به صورت دور تند آماده کردیم تا شما با محتوای اصلی آموزش بیشتر آشنا بشین.

فصل سوم: در این فصل ما در محیط sheet metal به شما توانایی ورقکاری و خمکاری های صنعتی رو آموزش می هیم تا بتوانید یک جسم را متناسب با معیار های ساخت قطعه در محیط واقعی ورقکاری کنید.

این فصل آموزش (طراحی و مدل سازی در نرم افزار سالیدورکس بخش ورق کاری) شامل 2 ویدئو می باشد که 2 ویدئو به صورت دور تند آماده کردیم تا شما با محتوای اصلی آموزش بیشتر آشنا بشین.

فصل چهارم: در این فصل ما به کمک ابزار simulation شرایط یک آزمایشگاه رو ایجاد می کنیم تا شما بتوانید قطعه ی خودتون رو از نظر آزمایشات مکانیکی و استاتیکی تحلیل و بررسی کنید.

این فصل آموزش (طراحی و مدل سازی در نرم افزار سالیدورکس بخش تحلیل مکانیکی و استاتیکی) شامل 2 ویدئو می باشد که 2 ویدئو به صورت دور تند آماده کردیم تا شما با محتوای اصلی آموزش بیشتر آشنا بشین.

فصل پنجم: در این فصل ما به کمک ابزار surface به شما آموزش طراحی اشکال نامتقارن و پیچیده رو که طراحی آنها در محیط Feature انجام نمی شود رو آموزش می دهیم و وارد طراحی پیشرفته با نرم افزار solid works می شویم و با کمک طراحی و ایجاد plan های خاص اشکال پیچیده را ترسیم می کنیم.

فصل ششم: در این فصل به شما آموزش طراحی بخش های اصلی قالب های پلاستیک و روکش ها را درمحیط Mold tools به کمک ابزارهای اصلی این بخش یعنی core و cavity آموزش خواهیم داد.

این فصل آموزش (طراحی و مدل سازی در نرم افزار سالیدورکس بخش قالب سازی) شامل 8 ویدئو می باشد که 2 ویدئو به صورت دور تند آماده کردیم تا شما با محتوای اصلی آموزش بیشتر آشنا بشین.

فصل هفتم: در این فصل ما در محیط Assembly به شما آموزش مونتاژ و دمونتاژ قطعات را براساس معیارهای مکانیکی آموزش می دهیم تا بتوانید یک مجموعه و سیستم را که از قطعات مجزا تشکیل شده با یکدیگر همگام و مچ کنید.

این فصل آموزش (طراحی و مدل سازی در نرم افزار سالیدورکس بخش مونتاژ و دمونتاژ) شامل 4 ویدئو می باشد که 2 ویدئو به صورت دور تند آماده کردیم تا شما با محتوای اصلی آموزش بیشتر آشنا بشین.

فصل هشتم: در این فصل ما به شما آموزش ایجاد نقشه های اجرایی رو به همراه آموزش نمادهای مهندسی و نقشه خوانی رو در محیط Drawing آموزش خواهیم داد.

این فصل آموزش (طراحی و مدل سازی در نرم افزار سالیدورکس بخش نقشه کشی) شامل 5 ویدئو می باشد که 2 ویدئو به صورت دور تند آماده کردیم تا شما با محتوای اصلی آموزش بیشتر آشنا بشین.